,,Chwilo trwaj"

Johann Wolfgang Goethe

Obecnie każdy ma możliwość zrobienia zdjęcia w dowolnym momencie. I choć w powszechnym użyciu są coraz lepsze urządzenia na to pozwalające, to żadne z nich nie zrobi fotografii profesjonalnie w pełnym znaczeniu tego słowa. Rolą fotografa jest sprawić, że czas zatrzymuje się nie tylko na zdjęciu, ale już w trakcie sesji- wtedy izolujemy się od zgiełku świata, by zachować wspomnienia, zapisać historię dla kolejnych pokoleń. Jest to również czas poświęcony sobie samemu na przyjemność bycia z bliskimi, zacieśniania wzajemnych relacji, szczególnie teraz, gdy przesadnie skupiamy życie rodzinne wokół telewizji i smartfonów. Sesja ma charakter uniwersalny- klasycznych zdjęć, łączących w sobie elementy starannego przygotowania, pozowania, wykonywania gestów przed obiektywem tradycyjnego aparatu i pod okiem doświadczonego fotografa, nie zastąpi nic innego. Tylko profesjonalna sesja jest w stanie uchwycić naturalne ludzkie piękno, jak również najwspanialsze cechy osobowości oraz zatrzymać chwile.

W ciągu dwóch dni od sesji, otrzymują Państwo zdjęcia do wyboru. Następnie w ciągu 7. dni wysyłam pierwsze obrobione zdjęcia wybrane przez Państwa.  Całość przesyłam elektronicznie do około 4. tygodni. Na albumy, zdjęcia na papierze należy poczekać jeszcze do 2. tygodni. 

Na mojej stronie znajdą Państwo cennik usług współmierny nie tylko do jakości oferowanego produktu, ale też do zaangażowania w proces jego powstawania, które na tę jakość wpływa: od przygotowania klienta, pracę w czasie sesji, aż po etap finalny w postaci gotowych zdjęć. Mam świadomość, podobnie jak moi Klienci, że otrzymywana za wykonaną pracę zapłata nie jest jedynie suchą stawką, ale stanowi wynagrodzenie doceniające doświadczenie, umiejętności oraz profesjonalizm. Stawiam na jakość, nie na ilość, dzięki czemu każdy korzystający z moich usług zyskuje w określonej cenie gwarancję indywidualnego podejścia w czasie ofiarowanym danemu klientowi na wyłączność.

Wybór typu sesji należy do Państwa. Indywidualnie ustalamy, czy ma to być sesja studyjna, w plenerze, czy też w cyklu mieszanym. To Państwo decydują, na podstawie zdjęć opublikowanych na stronie, o tym, jakie tło ma być użyte oraz w jakiej kategorii fotografii mają być zrobione zdjęcia: akty (zdjęcia w negliżu), romantyczne, sensualne (zmysłowe), biznesowe, itp.

Sesja trwa około godziny. Proszę o wykonanie makijażu wieczorowego. Co do fryzury- dobranie odpowiedniej do makijażu. Mogą być włosy rozpuszczone, ale ładnie ułożone. Polecam falę, która najkorzystniej wpływa na ogólny wizerunek. Paznokciom należy nadać manicure francuski lub kolor naturalny. Takie szczegóły czynią fotografię piękniejszą. Na przykład kolor czerwony sprawia, że zdjęcia nie wychodzą naturalnie. Bardzo istotne jest dobranie odpowiedniego stroju. Używam sukienek widocznych na moich zdjęciach. Jeśli któraś podoba się Pani bardziej, proszę o tym powiedzieć wcześniej, abym miała ją przyszykowaną. Od wyboru sukienki zależy dobór bielizny: do każdej jasnej sukienki proszę o nałożenie bielizny w kolorze naturalnym, z możliwością odpinania ramiączek. Partner powinien mieć dopasowany strój do stroju Pani, dlatego ważne są wcześniejsze uzgodnienia (jasna sukienka Pani, to dla partnera jasna koszula i analogicznie, jeśli chodzi o kolory ciemne).

Sesja w plenerze zimą: zalecam odzież termiczną lub legginsy i rajstopy, podkoszulek, koszulkę z długim rękawem oraz ciepłe, najlepiej nieprzemakające buty.