Sesja ciążowa

Siłą kobiety jest jej naturalne piękno. Naturalne oznacza m.in. kobiecość w stanie przypisanym jej przez naturę- ciąży, przedsmaku macierzyństwa. Wiele kobiet jednak uważa, że przestają być zgrabne. Nic bardziej mylnego! Wykonywane przeze mnie zdjęcia pozwalają odkryć na nowo harmonię kobiecego ciała również w czasie ciąży. Sesja ciążowa przywraca poczucie wyjątkowości nie tylko na chwilę. W robieniu zdjęć o tej tematyce chodzi właśnie o wyeksponowanie owej wyjątkowości.

Sesje ciążowe, które wykonuję, sprawiają, że ten wyjątkowy etap kobiecości zapisuje się na fotografii zyskując pewnego rodzaju nieprzemijalność. Ciąża to przecież przedłużenie życia. Zdjęcia ciążowe uwieczniają wstępny etap macierzyństwa: siłę i piękno kobiety, przedsmak ciepła i opiekuńczości matki oraz odwagę i heroizm w bezpiecznym budowaniu nowego życia.

Sesję najlepiej wykonać od 24 do 35 tygodnia ciąży. Wtedy organizm nie jest jeszcze tak obciążony, w związku z tym komfort bycia przed obiektywem jest znacznie lepszy niż w ostatnich tygodniach.
Emilia Niedziałkowska-1


_DSC0826 copy