O mnie

Witam!

     Rozgość się, proszę, w moim świecie. Nazywam się Emilia Niedziałkowska. Jestem kreatorem obrazów, fotografia to moja pasja i miłość, bez której już nie umiem żyć.

 Fotografia była moją pasją od zawsze, dokładnie od 14go roku życia. Jednak kilka lat temu doświadczyłam najpiękniejszych chwil w moim życiu- zostałam mamą. Ta rola spowodowała, że poświęciłam się w stu procentach moim trzem  wspaniałym córkom, starszej  Zosi,  Marysi oraz nowonarodzonej Łucji. To właśnie one często goszczą na moich obrazach. Dzieci rosły, a miłość do fotografii wzrastała we mnie wraz z nimi. Momentem przełomowym była diagnoza dla jednej z moich córek- białaczka. Konieczność zrezygnowania z wielogodzinnej pracy poza domem zdecydowała, że fotografia stała się też sposobem na życie. 

Dziś czuję, że wypełnia moje ciało i duszę. Od 6ciu lat staram się rozwijać umiejętności fotograficzne, ponieważ chcę dawać szczęście pięknymi ujęciami nie tylko moim dzieciom i mojej rodzinie, ale również Wam, moim wspaniałym Klientom, z którymi będę miała możliwość w przyszłości współpracować.

Mam nadzieję, że niedługo będę miała przyjemność pracować z Państwem, by nie tylko stworzyć dla Państwa własny świat, ale przede wszystkim wykreować zdjęcia, na które Państwo zasługują.

Zapraszam bardzo serdecznie!

Emilia.